Використання ІД Smart Board на уроках математики

       17 березня на фізико-математичному факультеті ТНПУ ім. В. Гнатюка відбувся методичний семінар «Використання інтерактивної дошки Smart Board на уроках математики» за участю слухачів курсів підвищення кваліфікації Тернопільського ОКІППО.

У теоретичній частині семінару були висвітлені і практично продемонстровані основні функціональні можливості сенсорної дошки.

 У практичній частині були представлені фрагменти уроків математики з використанням ІД, акцентовано її значні переваги над звичайною та маркерною дошками.

У роботі семінару взяли участь: декан фізико-математичного факультету Громяк М. І., завідуючий кафедри математики та методики її викладання Підручна М. В., методист Тернопільського ОКІППО Пришляк І. М. 

 Семінар підготували магістранти математики Головецька О., Дерев’янко Н., Дробчук С., Крутиголова О. та студентки IV курсу Бойчук М. і Крупа Л. під керівництвом викладача кафедри математики та методики її викладання Возної М. С.

 Слухачі відзначили актуальність висвітленої теми та ґрунтовну підготовку організаторів.

 

 

 

 

 

Семінар з використання ЕД Smart Board

24.12.2010 р. відбувся семінар на тему «Використання сучасних інформаційних технологій у навчальному процесі. Електронна дошка Smart Board.» у якому взяли участь магістранти математики і студенти 4 курсу під керівництвом Возної М. С.
Семінар складався з двох частин – теоретичної та практичної, на яких демонстрували фрагменти уроків математики із використанням ЕД. ЕД максимально реалізує принципи наочності навчання, повністю відповідає способу візуального сприймання інформації, властивого для покоління, яке виросло на комп’ютерах і мобільних телефонах.
Усі були вражені і задоволені від побаченого.

 123456.jpg