Другий щорічний тиждень кафедри інформатики та методики її викладання проходив з 7 по 11 листопада 2011 року. В його рамках відбувся захист проектів "Інтел: навчання для майбутнього", уже традиційний чемпіонат Countre Strike, олімпіада із спортивного програмування, перший чемпіонат із "Своєї гри по-фізматівськи", конкурси "Фізмат-казочка" та "Розфарбуй перерви!", а також відкриття музею історії комп'ютерної техніки.

Фотомоменти п'яти радісних і кольорових днів можна переглянути тут

Галерея вівторка

 

Група ПМ-44 запрошує у подорож віртуальною фотогалереєю. Фото зроблені під час організованих ними перерв. Використовуйте мишку і мандруйте із задоволенням!

Перший млинець

 

10 листопада в рамках Тижня кафедри інформатики вперше відбувся чемпіонат із Своєї гри по-фізматівськи (фото тут). Участь взяли представник всіх курсів, об'єднані в 3 команди - Mensa, (=Smile=) і Загуглята.Спільними зусиллями учасники здолали 100 запитань, продемонструвавши блискучі знання, кмітливість та асоціативне мислення. А перемогла команда Mensa, котра складалася виключно з представників груп прикладної математики та інформатики. 

А Ви знаєте url "Ми з фізмату"?

Результати змагань з Counter Strike

 

мал    Нарешті фізматівці дочекались довгоочікуваних змагань з Counter Strike, які проводяться вже вдруге в честь святкування "Тиждня кафедри Інформатики". Сьогодні до пізнього вечора учасники бігали по віртуальних коридорах . У запеклих боях взяли участь 8 команд гравців, також за грою учасників спостерігало багато глядачів. Під загрозою смерті було розміновано десятки бомб закладених терористами, врятовано не одного мирного жителя віртуального світу.

    Якість гри усіх учасників була на висоті. Вражала велика кількість насичених адреналіном, цікавих моментів. Змагання було дуже цікавим і важким для кожної команди, так як майже всі грали на рівні. Хотілось би відзначити команду викладачів InFor, які потративши всі кошти на зброю і набої все ж таки зуміли довести молодшим учасникам що "Є ще порох в порохівницях".


Детальніше...

Вебінар дистанційного навчання

 

11.11.2011. Відбудеться вебінар присвячений дистанційному навчанню для пісялядипломної освіти. Учасники вебінару: Тернопільський національний педагогічний університет,  Інститут післядипломної педагогічної освіти (м. Тернопіль), Інститут післядипломної педагогічної освіти (м. Вінниця), Інститут післядипломної педагогічної освіти (м. Рівне).

Програма вебінару:

    1. Використання ІТ-технологій в організації та проведенні ДН
    2. Використання Інтернет-сервісів для забезпечння ефективності ДН (Рівне)
    3. Використання платформ ДН
    4. Використання комунікаційних технологій для організації он-лайн занять: skype, openmeetings тощо.