Акція "Миколай про тебе не забуде!"

13 грудня 2019

 

Мабуть, усі пам'ятають ті зимові вечори, коли землю покривав перший пухнастий, білосніжний сніг, а маленькі ми сиділи у мами на руках та писали листи дідусеві Миколаю, коли з нетерпінням чекали настання вечора 18 грудня, а потім, сповнені сподівань, очікуючи святого, ще довго не могли заснути. Далі пригадуються ранки, коли наші дзвінкі голосочки розливалися кімнатами рідної домівки, розділяючи дитяче захоплення від отриманих подарунків з матусею та батьком, з братами та сестрами. Щирі дитячі посмішки та непідроблена радість стали запорукою того, що День Святого Миколая став одним із незабутніх зимових спогадів дитинства кожного з нас. 

Зараз, коли ми подорослішали, повинні потурбуватися про те, аби цей день став справжнім святом для абсолютно всіх маленьких тернополян, навіть тих, котрі проживають у не надто багатих сім'ях. З цією метою молодь нашого краю проводить акцію "Миколай про тебе не забуде!" Не залишайтеся байдужими до щастя дітей і створіть для них свято.

Подарунки приносьте старостам груп, котрі, в свою чергу, потурбуються про те, аби вони знайшли своїх маленьких власників!