Select a news topic from the list below, then select a news article to read.

День фізико-математичного факультету 35

Запрошуємо студентів, викладачів, випускників, гостей та усіх бажаючих на святкування дня фізико-математичного факультету 35, який відбудеться 12 травня 2016 р.. Відчуй себе героєм вестерну. Дізнатися детальну інформацію, а також замовити флаєра, можна у нашій групі Вконтакте: https://vk.com/dfm35

 Фото та відео з ДФМ-35 

 

 

Міжнародне співробітництво у галузі комп’ютерної лінгвістики

У рамках розвитку міжнародного співробітництва між кафедрою інформатики і методики її викладання фізико-математичного факультету Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка та Університетом м. Бєльсько-Бяли (Польща) у червні 2014 року було створено спільну науково-дослідну лабораторію «Комп’ютерні методи структурування лексичної семантики».

Детальніше...

Кубок фізмату 2015

Студенти фізмату не лише  розв’язують вправно задачі та вчать матаналіз, а й наполегливо досягають успіхів у спорті! Кожного року перед  Днем фізмату проводиться першість футболу між збірними команд цього факультету.

Детальніше...

Фізмат чемпіон

Вітаємо збірну фізико- математичного факультету з перемогою у фінальній грі Першості університету з футболу !

Бажаюємо Вам не зупинятися на досягнутому і здобути ще не одну велику перемогу як на внутрішній, так і на аренах більшого масштабу.

МОЛОДЦІ ХЛОПЦІ!

Детальніше...