ТНПУ бере участь в програмі "Intel®«Навчання для майбутнього" з квітня 2006 року, коли під керівництвом Н.В.Морзе і Н.П.Дементєєвської пройшов перший тренінг для викладачів ТНПУ.

 

 

У ногу з часом. Враження про тренінг-2011 його учасників

«Йти в ногу з часом — основна мета сучасної освіти. Програма Інтел — це великий крок до перебудови теперішньої освіти».
«Тренінг допоміг мені закумулювати власний творчий потенціал. Завдяки тренінгу я стала більш відкритою з людьми , не боюся експериментувати. Зараз мене переповнює приємна втома та задоволення від позитивного результату».
«Сама атмосфера роботи надихає на дослідження та пошук».
«Це креативно, свіжо, по-новому, саме цього й не вистачає».
«Навчатись за даною програмою Intel Навчання для майбутнього легко та цікаво, у цій програмі кожен учасник може проявити себе як у співпраці так і індивідуально. Залишилися позитивні враження».
«Я вдячна програмі  та тренерам за навчання. Ті знання  та вміння, які я здобула тут, безперечно допоможуть мені у житті та моїй професії».

Враженнями поділилися магістранти географічного факультету та Інституту педагогіки та психології
 

_DSC0026.jpg    _DSC0036.jpg

_DSC0058.jpg    _DSC0102.jpg

Лекція "Навчання для майбутнього"

Пропонуємо до Вашої уваги вступну лекцію міжнародного тренінгу "Intel@Навчання для майбутнього". Лекція була прочитана Балик Надією Романівною кандидатом педагогічних наук, доцентом, завідувачем кафедри інформатики та методики її викладання. Надія Романівна тренер-методист, експерт програми «Intel@Навчання для майбутнього» з 2006 року, автор оригінальних інноваційних методик навчання інформатики, експерт Міністерства освіти і науки щодо рецензування навчальних підручників та посібників з інформатики, один з розробників Державної цільової програми "Сто відсотків". Чимало її ідей знайшли підтримку і впровадження не тільки на нашому факультеті, а й у закладах освіти області та України.

 

Детальніше...

Знову Іntel

2intel2010-417.jpg      2intel2010-414r.jpg

2intel2010-414d.jpg     2intel2010-403.jpg

З 8 по 13 листопада 2010 року на фізико-математичному факультеті проходив тренінг Intel@«Навчання для майбутнього»,  участь у якому взяли магістранти та спеціалісти, загалом 68 осіб. Упродовж тижня  учасниками тренінгу були створені цікаві портфоліо, презентація яких пройшла у перший день «Тижня кафедри інформатики». Після успішного захисту проектів тренери вручили учасникам програми іменні сертифікати.

Майбутнє на порозі

14 - 15 квітня 2010 року відбувся IV   Міжнародний форум "Нові горизонти ІКТ в освіті". Найцікавішою подією форуму став майстер-клас Шеллі Шот, всесвітнього менеджера програми Intel Teach для тренерів програми Intel "Навчання для майбутнього". Американці пропонують багато нових програм. Усі вони мають на меті зазирнути у майбутнє і наблизити його через різні освітні проекти.