Вітаємо КВН команду "Ляпас" із перемогою!!!

20 жовтня 2020

                   

 Уже традиційно сьогодні - 2 квітня у актовій залі ТНПУ ім. В.Гнатюка відбувся загально-університетський чемпіонат серед КВН команд факультетів. На жаль, минулого року КВН команда нашого факультету не здобула на цьому конкурсі жодних досягнень... Якщо заглибитись у історію, то в останнє «Ляпас» займав призові місця на згаданому вище чемпіонаті ще у 2006 році.

Із того часу у житті Нашої Рідної Фізматівської КВН команди "Ляпас" відбулось чимало змін!!! Перш за все - тепер у них новий капітан: Рижий Олег!=) Мабуть, не знайдеться жодної людини на Фізико-математичному факультеті, яка б не знала цього імені! Дещо оновився і склад самої команди, тепер її основа – це Крушельницький Володимир, Рижий Олег, Данилович Іван, Бочар Галина, Моспанко Ольга та Кіманович Валентин. 

На протязі цього навчального року КВН команда "Ляпас" неодноразово проявляла себе із найкращої сторони: завжди активно беруть участь в усіх урочистих подіях, виступають на різноманітних конкурсах!!! 

За кілька місяців команда здобула наступні досягнення: уже другий рік поспіль вони відкривають  1/8 Західно-української ліги,  устудентському чемпіонаті м.Тернополя  посіли почесне 2 місце, на Подільській лізі пройшли у 1/4і це все лише за кілька місяців і ось ... і ось нарешті довгоочікувана перемога на Університетському чемпіонаті!!! А уже зовсім згодом "Ляпас" виступатиме у 1/4 Володимиро-Волинської ліги!!! 

Дорогий, Рідний, Наш "Ляпас", уся фізматівська родина щиро вітає Вас із цим здобутком!!! Нарешті титул переможців КВН знову повернуто Фізмату! ВІТАЄМО! Творчого натхнення Вам і подальших здобутків!!!

P.S. Фотозвіт Загальноуніверситетського чемпіонату можна буде переглянути уже завтра!=)

Більше фотографій