1 Квітня 2011))

У пятницю 1 квітня 2011 на фізмат завітала команда "Ляпас".

Хлопці та дівчата не просто прийши та веселили народ, а й не пускали студентів та викладачів у корпус, якщо вони не мали на собі смайлика. Напис на дверях гласив:   "Вхід на фізмат без смайлика - суворо заборонений"'.

Учасники не тільки заборонили вхід, але й влаштовували неперевершений маскарад під час пар, перериваючи навчальний процес блискучим шоу на честь Нового Року. Ляпасанці ходили й вітали всіх із святом, чемним студентам та викладачам дарували цукерки,а нечемних - били прутиком. Пари були зірвані, а відірвані викладачі та студенти - в захваті від свята.

Про Ляпас

Клуб

“Ляпас” — об'єднання дотепних, творчих, веселих, активних, спортивних і т.д. і т.п., одним словом — найкращих студентів фізмату.

“Ляпас” був створений у 1989 році, нещодавно відсвяткував 20-літній ювілей, який продовжить святкувати і в цьому році, і в наступному, і так далі до ∞…

Чим в основному займається “Ляпас”? Відповідь одна — розважається. Хочете, вірте — хочете, ні, але веселощі, конкурси веселих та кмітливих, розіграші, жарти — те, на що витрачають ляпасанці увесь вільний від матаналізу та теоретичного програмування  час.

Нормативний документ

Порядок обрання президента клубу «Ляпас»

1.  Дідом не може бути баба.
  2.  Президентом клубу «Ляпас» може бути студент фізико-математичного факультету, який відвідує клуб не менше півроку.
  3. Президент обирається терміном на один рік. Термін може бути продовжено за згодою більшості за наявності кворуму (2/3+1) від списку виборців.
  4.  Право голосу мають ті, хто вступив у «Ляпас» не менше ніж три місяці до дня виборів і відвідував засідання регулярно.
  5.  Голосування не може відбутись за відсутності діючого президента.
  6.  Право висунення кандидатур мають всі виборці.
  7. Президентом вважається кандидат, який отримав більшість голосів (50%+1 від кворуму).