Нормативний документ

Порядок обрання президента клубу «Ляпас»

1.  Дідом не може бути баба.
  2.  Президентом клубу «Ляпас» може бути студент фізико-математичного факультету, який відвідує клуб не менше півроку.
  3. Президент обирається терміном на один рік. Термін може бути продовжено за згодою більшості за наявності кворуму (2/3+1) від списку виборців.
  4.  Право голосу мають ті, хто вступив у «Ляпас» не менше ніж три місяці до дня виборів і відвідував засідання регулярно.
  5.  Голосування не може відбутись за відсутності діючого президента.
  6.  Право висунення кандидатур мають всі виборці.
  7. Президентом вважається кандидат, який отримав більшість голосів (50%+1 від кворуму).

Процедура обрання президента клубу «Ляпас»

1. Висуваються кандидатури.
  2. Висуванці мають право зняти свою кандидатуру.
  3. Узгоджується вид голосування(відкрите, закрите).
  4. Голосувати можна лише за одну кандидатуру.
  5. Відбувається голосування.
  6. Оголошення результатів відбувається зразу ж після голосування.
  7. Новообраний президент приступає до виконання своїх обов'язків після передачі йому діючим президентом символів влади(печатка, ключ).
  8. Після оголошення обов'язково відбувається посвята в президенти.

В будь-який пункт можна внести зміни за більшістю голосів виборців(при присутності 2/3+1 від списку виборців).