1 Квітня 2011))

У пятницю 1 квітня 2011 на фізмат завітала команда "Ляпас".

Хлопці та дівчата не просто прийши та веселили народ, а й не пускали студентів та викладачів у корпус, якщо вони не мали на собі смайлика. Напис на дверях гласив:   "Вхід на фізмат без смайлика - суворо заборонений"'.

Учасники не тільки заборонили вхід, але й влаштовували неперевершений маскарад під час пар, перериваючи навчальний процес блискучим шоу на честь Нового Року. Ляпасанці ходили й вітали всіх із святом, чемним студентам та викладачам дарували цукерки,а нечемних - били прутиком. Пари були зірвані, а відірвані викладачі та студенти - в захваті від свята.

І так вони ходили від групи до групи з мішком жартів і томом "Матаналізу", а до кого не завітали,нехай не ображаються, наступного разу прийдуть!

Світлини 1 квітневих жартів можна переглянути у фотогалереї.