Єврофізмат відбувся

 

Поки українці і поляки готуються до чемпіонату, наш фізмат показує всім хороший приклад того, як і в футбол пограти, і повболівати, і день факультету провести. 26 квітня учасники та гості свята веселились від душі, спостерігаючи змаганням між курсами, виступами 5-го курсу і викладачів, рідних ляпасанців та гостей із Кам'янця-Подільського. Після зворушливої "лебединої пісні" свято вихлюпнулося з актового залу на двір, де студенти показали клас у МайданS. Дякуємо всім, хто долучився до підготовки і проведення свята. Чекаємо на фото і відео матеріали. 

Фізмат - це ми!
Фізмат - це я!
Фізмат - це інтеграл сім'я.
Фізмат - the best!
Фізмат - еліт!
Фізмат - це України цвіт!

День Фізмату. Вже скоро

 

26 квітня відбудеться 31 день нашого факультету. Активно готуємо пісні-танці-кричалки-фото-відео і все інше. Свято буде таким, яким ми його зробимо. В програмі уже багато цікавих заходів. 

футбол

Згідно з результатами жеребкування турнір поділено на дві групи.

Група А Група Б

«Вікторія»  Ветерани

«Еліта» 5 курс і викладачі
«Червоні Дишлі» 3 курс
1 курс
2 курс А 2 курс Б
«Інтер» Випускники 4 курс

 

Вибери тему ДФМ-31!!!

 День фізико-математичного факультету  цьогоріч відбудеться 26 квітня. Студенти фізмату — це одна сім'я... і кожен член цієї сім'ї має голос, який обов'язково враховується. А раз так, то ми пропонуємо спільними зусиллями вибрати тему для найважливішого свята для кожного з нас. На сайті фізмату проводиться голосування, за результатами якого і буде названо тематику свята. Клубом "Ляпас" було запропоновано три теми:

1. "ЄвроФізмат-2012".

Тема охоплює всі події, які тим чи іншим чином стосуються теми футбольного ЄВРО-2012. Це і футбол, і країни Європи, і туристи, і стадіони, і готелі і т.д.