Зустріч із майбутніми педагогами

20 вересня 2020

Доцент кафедри інформатики та методики ї навчання Барна О.В. в рамках навчально-практичної конференції «Особливості уроків інформатики в 2 класі згідно Концепції Нової української школи», яка відбулась в Чортківському гуманітарно-педагогічному коледжі імені Олександра Барвінського, провела зустріч із студентами-майбутніми педагогами.

Особливості навчання на спеціальності «Середня освіта. Інформатика», затребуваність спеціалістів і ІТ сфері, висока якість навчання та атмосфера партнерства на фізико-математичному факультеті Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, цікаві проекти та стартапи студентів та викладачів кафедри інформатики та методики її навчання – ось далеко не повний перелік презентованих переваг для тих, хто обирає своє майбутнє разом із ТНПУ. А ще студенти мали змогу одними із перших побачити сторінки підручника нового інтегрованого курсу «Я досліджую світ», що поєднує інформатику, технології та дизайн, який підготовлений у співавторстві із професором Київського університету імені Бориса Грінченка Морзе Н.В., почути авторський коментар про інновації, які чекають вчителів нової української школи у процесі навчання інформатики у новому навчальному році. Такі зустрічі не тільки допомагають молодим людям визначитись із своїм майбутнім, а й пересвідчитись у тому, що навчання в Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка невіддільне від практики, відповідає сучасним запитам суспільства, і не просто йде в ногу з часом, а й в деякій мірі випереджає його.

Фізмат чекає майбутніх абітурієнтів у своїх стінах! У нас здійснюються мрії стати успішними та щасливими! А ви ще не з нами?

Доцент Барна О.В. презентує  студентам переваги навчання на спеціальності «Середня освіта. Інформатика»

 

Студенти-старшокурсники Чортківського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Олександра Барвінського під час зустрічі