Студенти фізико-математичного факультету навчаються у міжнародній академії Cisco

20 вересня 2020

Мережева академія Cisco – це програма професійного і кар’єрного розвитку в сфері ІТ, доступна для навчальних закладів і студентів по всьому світу. Вона пропонує все, що потрібно для розвитку професійних навичок в сфері ІТ і побудови кар’єри, в рамках єдиної платформи навчання.

З 1997 року до Мережевої академії приєдналося понад 6 млн осіб, що стали рушійною силою змін у цифрову економіку. Щомісяця платформу Cisco використовують понад 1 млн студентів. Починаючи з 2018 року у ТНПУ імені Володимира Гнатюка відкрито мережеву академію Cisco. За цей час близько 100 викладачів та студентів завершили навчання у курсах різного рівня складності – від вступних до професійних.

З 11 по 15 листопада 2019 року студенти першого курсу спеціальностей «Середня освіта (Інформатика), (Математика), (Фізика)» вивчали курс академії Cisco «Вступ до кібербезпеки». Навчання здійснювалося під керівництвом інструкторів  – доцентів кафедри інформатики та методики її навчання Олексюка В.П., Грод І.М., Лещук С.О. Міжнародні сертифікати отримали понад 30 студентів.

Академічні програми Cisco є одними з найбільш глибоко розроблених освітніх навчальних програм, які пропонують компанії, які працюють в ІТ-сфері. Вони істотно полегшують студентам оволодіння знаннями і навичками для роботи в галузі комп’ютерних мереж і забезпечують широкі можливості для кар’єрного росту в провідних компаніях нашої країни і світу.

Студенти групи МІ-12

Студенти групи ІМ-13