Відбулась лекція від фахівця ІТ-компанії ELEKS

24 жовтня 2017

     Провідна ІТ-компанія ELEKS оголошує набір на Software Engineering Camp – спеціалізовану програму навчання для студентів технічних спеціальностей та охочих спробувати себе в ІТ. Навчальний інтенсив розпочнеться одночасно на базі всіх філій компанії: у Львові, Івано-Франківську та Тернополі.

     Реєстрація на курс розпочинається 18 лютого, початок навчання – 14 березня. Аби стати учасником, потрібно зареєструватися та пройти тест на визначення рівня знань англійської мови на сайті компанії, наступним етапом стане технічний тест та співбесіда із представниками ELEKS. Графік навчань у Software Engineering Camp доволі інтенсивний – чотири рази на тиждень, по кілька годин протягом чотирьох місяців.

     На відміну від вузькоспеціалізованих академій, які часто пропонують інші ІТ-компанії, новий курс від ELEKS буде присвячений не одній, а відразу багатьом мовам та провідним технологіям програмування: Java, Swift, C++, C#, front end (JavaScript,  SS, Angular.JS, HTML5), SQL та інші різновиди баз даних. Викладати та оцінювати роботу молодих талантів будуть досвідчені інженери-програмісти ELEKS.

     До слова, успішні слухачі Software Engineering Camp матимуть можливість стати частиною команди ELEKS одразу по закінченню навчання.