Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /var/www/fizmat/fizmat.tnpu.edu.ua/plugins/system/joomessLibrary/joomessLibrary.php on line 97

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /var/www/fizmat/fizmat.tnpu.edu.ua/plugins/system/joomessLibrary/joomessLibrary.php on line 98

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /var/www/fizmat/fizmat.tnpu.edu.ua/plugins/system/joomessLibrary/joomessLibrary.php on line 32

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /var/www/fizmat/fizmat.tnpu.edu.ua/plugins/system/joomessLibrary/joomessLibrary.php on line 33

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /var/www/fizmat/fizmat.tnpu.edu.ua/plugins/system/joomessLibrary/joomessLibrary.php on line 412
Міжуніверситетський науковий семінар

19 вересня 2018

15 лютого 2018 року кафедрою інформатики та методики її викладання було проведено Міжуніверситетський науковий семінар на тему: «Модернізація підготовки майбутніх учителів у педагогічному SMART університеті».

У роботі семінару відбулася дискусія з питань удосконалення  концепції педагогічної освіти, використання інноваційних STEM-підходів до викладання природничо-наукових дисциплін та дисциплін професійного напряму навчання, побудова моделі педагогічного SMART університету та інших актуальних інновацій у підготовці спеціалістів.

А також у семінарі взяли участь: Морзе Н. В.- проректор з інформатизації навчально-наукової та управлінської діяльності Київського університету імені Бориса Грінченка, Захар О. - доцент кафедри теорії й методики природничо-математичної освіти та інформаційних технологій Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти,Тихонова Т.В.- кандидат педагогічних наук, доцент Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.