Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /var/www/fizmat/fizmat.tnpu.edu.ua/plugins/system/joomessLibrary/joomessLibrary.php on line 97

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /var/www/fizmat/fizmat.tnpu.edu.ua/plugins/system/joomessLibrary/joomessLibrary.php on line 98

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /var/www/fizmat/fizmat.tnpu.edu.ua/plugins/system/joomessLibrary/joomessLibrary.php on line 32

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /var/www/fizmat/fizmat.tnpu.edu.ua/plugins/system/joomessLibrary/joomessLibrary.php on line 33

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /var/www/fizmat/fizmat.tnpu.edu.ua/plugins/system/joomessLibrary/joomessLibrary.php on line 412
Із студентської лави – в науку

19 вересня 2018

Зазвичай наукою в університеті починають цікавитись студенти старших курсів. Що не скажеш про першокурсників спеціальності «Інформатика» фізико-математичного факультету. Адже цього тижня студенти відвідали Центр науки Тернополя, де в ході екскурсії мали змогу дослідити природу та особливості явищ та процесів, які демонструють експонати та установки Центру. Важливо, що студенти були не просто пасивними слухачами та спостерігачами, а жваво обговорювали та аналізували  результати експериментів та причини виявлених закономірностей, пропонували ідеї щодо використання результатів досліджень для організації наукомістких стартапів та розробки нових установок. І це означає, що сьогодні на студентській лаві фізико-математичного факультету формується нова генерація мислячого, інноваційного, підприємливого студентства, у якого буде велике майбутнє.

Першокурсники спеціальності «Інформатика» в Центрі науки Тернополя

Студенти активно експериментують із експонатами Центру науки Тернополя