Продовжується співпраця з канадською ІТ-компанією TGT Solutions

04 травня 2024

10 квітня 2019 року на базі кафедри інформатики та методики її навчання ТНПУ ім. В. Гнатюка відбувся семінар за участі очільника канадської ІТ-компанії TGT Solutions (Stratford, Ontario) Роберта Максвелла. Слід відмітити, що це вже не перша зустріч, оскільки між сторонами укладено договір про співпрацю.

Успішний бізнесмен, професійний бізнес-тренер поділився з викладачами і студентами факультету секретами успіху успішних програмістів, окреслив перспективи та шляхи розвитку компанії на теренах України, зокрема в Тернополі. Також під час зустрічі студенти спеціальності «Інформатика» могли презентувати себе та подати резюме з метою працевлаштування у компанії TGT Solutions.

Харизматичний спікер, цікава дискусія щодо секретів успіху сприяли невимушеній атмосфері, а учасники семінару легко подолали мовний бар’єр.

Активнi учасники зустрiчi

Очiльник канадської IТ-компанii TGT Solutions (Stratford, Ontario) Роберт Максвелл

Обговорення актуальних питань зустрiчi

Успiшний бiзнесмен окреслює перспективи та шляхи розвитку компанii в м. Тернополi