Проекти, запропоновані кафедрою інформатики та методики її викладання з метою активізації інноваційної діяльності студентів.

Лекція "Проектне навчання"

Лекцію провела випускниця фізико-математичного факультету 1994 року, учитель математики та інформатики Заліщицької гімназії, учитель року інформатики 2009 року Грушко Н.А.  

 

Лекція "Навчання для майбутнього"

Пропонуємо до Вашої уваги вступну лекцію міжнародного тренінгу "Intel@Навчання для майбутнього". Лекція була прочитана Балик Надією Романівною кандидатом педагогічних наук, доцентом, завідувачем кафедри інформатики та методики її викладання. Надія Романівна тренер-методист, експерт програми «Intel@Навчання для майбутнього» з 2006 року, автор оригінальних інноваційних методик навчання інформатики, експерт Міністерства освіти і науки щодо рецензування навчальних підручників та посібників з інформатики, один з розробників Державної цільової програми "Сто відсотків". Чимало її ідей знайшли підтримку і впровадження не тільки на нашому факультеті, а й у закладах освіти області та України.

 

Секрети педагогічної майстерності

Пропонуємо до Вашої уваги лекцію Барни Ольги Василівни на тему «Мотивація навчання інформатики в розрізі сучасного уроку». Ольга Василівна - кандидат педагогічних наук, доцент кафедри фундаментальних дисциплін Тернопільського національного економічного університету, тренер-методист, експерт програми «Intel@Навчання для майбутнього», автор оригінальних інноваційних методик навчання інформатики, співавтор підручника з інформатики для 11 класу, випускниця нашого факультету.

Лекція професора Н.В. Морзе

Пропонуємо до Вашої уваги лекцію Морзе Наталії Вікторівни - доктора педагогічних наук, професора, члена-кореспондента Академії Педагогічних Наук України, проректора з навчально-наукових питань інформатизації та телекомунікаційних систем Національного університету біоресурсів і природокористування України. Наталія Вікторівна є керівником авторського колективу викладачів, що створив та постійно вдосконалює навчально-методичний комплекс з інформатики. Має більш ніж 160 наукових праць, з них понад 50 підручників та посібників, зокрема "Методика навчання інформатики" в 4-х частинах. Автор власних методик навчання інформатики, впровадження дистанційних технологій навчання, використання інформаційно-комунікаційних  технологій у навчально-виховному процесі середніх навчальних закладів та вищої школи.

{flv}online_lections/Morze/Morze{/flv}