ACM ICPC 2020 I Етап (1/8 Фіналу) Південно-Західний Регіон

17 травня 2024

І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування відбувся в он-лайн форматі в суботу 26 вересня 2020 року.

Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка представляли чотири команди студентів фізико-математичного факультету. Найкращі результати показала команда TNPU_Chessу складі таких студентів: Ворончака Володимира Ігоровича (3-й курс, 014 Середня освіта «Інформатика»), Струка Олександра Сергійовича (1-й курс, 014 Середня освіта «Інформатика»), Галан Богдани Борисівни (1-й курс, 014 Середня освіта «Математика»).

Зокрема, команда TNPU_Chessіз 129 команд Південно-Західного Регіону зайняла 20 місце, із 28 команд міста Тернополя – четверте місце, а серед команд ТНПУ – перше місце.

Вітаємо наших переможців і чекаємо перемоги у четверть фіналі студентської першості світу з програмування АСМ-ІСРС. Бажаємо успіхів!