Курс у Мережній академії Cisco для першокурсників фізмату в рамках комп'ютерної практики

02 травня 2024

Під час проходження комп’ютерної практики першокурсники фізмату мали змогу опанувати курс IT Essentials: PC Hardware and Software в Мережній академії Cisco®. Навчання було організоване на платформах Cisco NetAcad та Google Meet. Динамічні обговорення, влучні коментарі, цікаві приклади – все це сприяло ефективній та результативній співпраці.

Студенти змогли підтвердити свої знання та навички за низкою розділів, серед яких:

▪  Визначення інформаційних технологій (ІТ) і опис компонентів персонального комп'ютера.

▪  Виконання покрокового монтажу настільного комп'ютера.

▪  Встановлення і налаштування операційної системи.

▪  Налаштування комп'ютерів для підключення до існуючої мережі.

▪  Опис функцій, характеристик та операційних систем мобільних пристроїв.

▪  Реалізація основних принципів безпеки апаратного та програмного забезпечення.

Після завершення навчання біля п’ятдесяти студентів успішно склали іспит та отримати сертифікат Cisco Networking Academy

Організація роботи на платформі Google Meet

Рекомендації щодо роботи на платформі Cisco NetAcad

Обговорення отриманих знань