Вітаємо переможця XVIII міжнародного конкурс із веб-дизайну та комп’ютерної графіки

27 квітня 2024

У 2021 році відбувся XVIII міжнародний конкурс з веб-дизайну та комп’ютерної графіки. На цей захід зібралися конкурсанти університетів, коледжів та шкіл України та закордонні представники, які подали свої проєкти із веб-дизайну та комп’ютерної графіки в наступних номінаціях: растрова графіка, векторна графіка, 3D графіка, 3D анімація, Flash та GIF-анімація.

У цьому міжнародному конкурсі брали участь студенти фізико-математичного факультету спеціальності 122. Комп’ютерні науки (Інженерія ігрових проєктів) у рамках вивчення курсу «Комп’ютерна графіка» (автор курсу – доцент О. Й. Карабін) в номінаціях: «Краща 2D-растрова графіка» – Гончарук Максим, «Краща 2D-векторна графіка» – Грицай Іван.

Студенти та викладачі фізико-математичного факультету вітають переможця, дипломанта ІІІ призового місця XVIII міжнародного конкурса із веб-дизайну та комп’ютерної графіки студента 1 курсу групи КН-16 – Грицая Івана Андрійовича!

У добрий час та на звершення наукових здобутків!

Ми найкращі, а Ви з нами!

Диплом переможця міжнародного конкурсу із веб-дизайну та комп’ютерної графіки

Студента групи КН-16