Профорієнтаційна робота кафедри інформатики та методики її навчання під час карантину

12 травня 2024

За ініціативи канд. пед. наук, доцента Карабін Оксани Йосифівни 26 жовтня 2020 року відбувся круглий стіл на тему: «Цікавий світ цифрових професій» із учнями Бучацького ліцею Тернопільської області.

Карабін О.Й. презентувала Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка університет, розповіла про переваги навчання на фізико-математичному факультеті, особливості освітнього процесу, перспективи працевлаштування,  правила прийому на навчання для здобуття вищої освіти, перелік документів, а також, ознайомила учнів з переліком спеціальностей на фізико-математичному факультеті. У ході зустрічі було звернуто увагу на прохідний бал по ЗНО, наслідки та приховані небезпеки вибору пріоритету.

Майбутні абітурієнти цікавилися студентським життям та дозвіллям, умовами проживання в гуртожитку, можливостями академічної мобільності студентів та міжнародних програм обміну в університеті.