Науковий онлайн семінар у рамках міжнародного проєкту DeDiMaMo відбувся на фізико-математичному факультеті

28 квітня 2024

11 лютого 2021 року у рамках проєкту Development of students’ mathematical competencies through Digital Mathematical Modelling (DeDiMaMo), CPEA-ST-2019/10067 доц. Н.Р.Балик та доц. Г.Р. Шмигер організували та провели семінар «Цифрові інструменти математичного моделювання» разом з магістрами освітньо-професійних програм «Середня освіта. Інформатика», «Середня освіта. Математика» та викладачами кафедри інформатики – учасниками проєкту. Під час семінару були розглянуті питання вибору програмного середовища для математичного моделювання прикладних задач. Перед сучасним фахівцем, студентом, науковим співробітником, викладачем особливо гостро стоїть обмеження на використання ліцензійних або пошуку відповідних безкоштовних програм.

Учасники семінару зробили огляд існуючих математичних пакетів, таких як Matlab, Mathcad, Maple, Mathematica, Maxima, Octave та визначили рекомендації на використання окремих програм у навчальному процесі та для розв’язування завдань міжнародного україно-норвезького проєкту з цифрового математичного моделювання.