Науковий семінар у рамках міжнародного проєкту відбувся на фізико-математичному факультеті

25 квітня 2024

Уже третій рік продовжується міжнародний україно-норвезький проєкт DEDIMAMO, який реалізують викладачі кафедри інформатики та методики її навчання. У рамках цього проєкту регулярно відбуваються робочі он-лайн зустрічі партнерів проєкту. Одним із завдань проєкту є популяризація тематики проєкту серед студентської молоді. 16 вересня 2021 року відбувся науковий семінар на тему «Використання пакету Wolfram для комп’ютерного моделювання». Під час семінару доцент Надія Балик розповіла про завдання проєкту та основні його результати, можливість студентської участі у міжнародній співпраці. Доцент Ольга Барна розкрила особливості роботи з програмою Wolfram у контексті цифрового математичного моделювання.

Доцент Ольга Барна проводить семiнар

Пiд час семiнару розглядалась програма Wolfram Alpha