Фізико-математичний факультет приймає гостей з Буданова

24 квітня 2024

16 листопада 2021 року фізико-математичний факультет відвідали учні та працівники Буданівської школи.

Цікавими запитаннями від завідувача кафедри фізики та методики її навчання Мохуна Сергія Володимировича, була розпочата екскурсія біля локації «Поліфункціональний сонячний годинник».

Під час екскурсії доцент кафедри інформатики та методики її навчання Вельгач Андрій Володимирович ознайомив з принципом роботи 3-D принтера та 3-D моделювання.

Найбільше зацікавили учнів старші лаборанти кафедри Федачківський В.Д та Крижановський С.Ю. при демонстрації фізичних експериментів.

Учням детально розказали про вступ в університет та можливості працевлаштування після отримання диплому.

На закінчення зустрічі була домовленість провести ще одну зустріч у Буданівській школі.

Зустріч організували завідувач кафедри фізики та методики її навчання доцент Мохун С.В., доцент кафедри фізики та методики її навчання Басістий П.В., директор Буданівської школи Бігановський В.А. та вчителі Ранецька О.Й., Гульовата Х.В.

Доц. С.Мохун, доц. П.Басістий