Освітяни ТНПУ ім. В. Гнатюка сприяють освіті Тернопільщини

26 квітня 2024

Науково-педагогічні працівники кафедри інформатики та методики її навчання Тернопільського національного педагогічного університету багато років поспіль є спікерами  освітнього трансфер-містечка інноваційних можливостей – 2022, що проводиться за ініціативи Тернопільського комунального методичного центру науково-освітніх інновацій та моніторингу (кер. Литвинюк Г.І.).

Цьогоріч доценти Балик Надія Романівна, Шмигер Галина Петрівна та Барна Ольга Василівна у своїх локаціях робили акценти на підтримці інновацій Нової української школи. Креативні технології візуалізації контенту від Балик Н.Р. та Шмигер Г.П. безсумнівно стануть добрим інструментом не тільки розробки навчально-методичних матеріалів для школи, а й засобом психологічної підтримки дітей в умовах воєнного та післявоєнного стану. А покроковий алгоритм роботи освітнього закладу над розробкою освітньої програми, складання робочих програм на основі модельних програм та підручників від Барни О.В. допоможе зорганізувати колективи освітян Тернополя для успішного старту нового навчального року. Віримо в перемогу! Підтримуємо ЗСУ та міцно тримаємо освітянський тил разом!

Креативна команда в дії

Практикум з використання онлайн інструментів

Локація із заступниками директорів з навчально-виховної роботи

Обговорення проблем проектування освітніх програм

Канд. пед. наук, доцент Барна О.В.