Гостьова лекція доцента Барни О.В. в для студентів Київського університету імені Бориса Грінченка

20 квітня 2024

Доцент кафедри інформатики та методики її навчання Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка на запрошення канд. пед.наук Шкуренко О.В. провела гостьову лекцію для студентів спеціальності 013 Початкова освіта Педагогічного інституту Університету Грінченка в межах вивчення навчальної дисципліни «Інформатична та технологічна освіта: основи STEAM освіти».

Реалізація STEAM-освіти в авторських підручниках Барни О.В.

Під час лекції студенти мали змогу:

ознайомитися з варіативністю завдань в авторських підручниках «Інформатика» 2, 3, 4 класів;

поспілкуватися щодо реалізації STEAM-проєктів у закладах загальної середньої освіти;

попрацювати в мінімайстерці з віртуальним редактором Lego Digital Designer.

Мінімайcтерка створюємо Lego-об’єкт

Важливо, що студенти столичного вишу мали змогу познайомитись також із практикою реалізації проєктів в STEM-центрі ТНПУ (http://stem.tnpu.edu.ua/ ). Проєкт «Друге життя замків Тернопілля», який реалізований в університеті, в умовах нинішніх реалій може отримати «друге життя» в національному масштабі. Адже внаслідок військових дій агресора багато пам’яток нашої культурної спадщини якщо не пошкоджені, то зруйновані вщент. І відбудова їх у 3D моделях  - це перший крок до їх реальної реконструкції та відбудови після нашої Перемоги. Тримаємо освітянський стрій! Працюємо разом заради майбутнього України!

Вдячні «смайлики»

Доцент Барна О.В.