Міжнародний проєкт DeDiMaMo: україно-норвезька співпраця продовжується

24 квітня 2024

2 травня 2022 року відбулася робоча зустріч учасників проєкту Development of students’ mathematical competencies through Digital Mathematical Modeling (DeDiMaMo) (Розвиток математичних компетентностей студентів за допомогою цифрового математичного моделювання).

Під час зустрічі обговорювалися результати роботи у першому кварталі 2022 року, визначалися цілі та завдання проєкту до 30 червня 2022 року. Одним із важливих питань було удосконалення структури електронного курсу «Математичне моделювання (DeDiMaMo)», наповнення його новими робочими матеріалами після проведення експериментальної імплементації у Київському Університеті імені Бориса Грінченка та Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка. Учасники проєкту обговорили також розробку елементів адаптивного навчання для створеного курсу.