Підприємницький Boot Camp по-фізматівськи у центрі лідерства ТНПУ імені Володимира Гнатюка

20 квітня 2024

П’ять студентських команд фізико-математичного факультету брали участь у бізнес-тренінгу, який провела бізнес-тренер, доцент кафедри філологічних дисциплін початкової освіти ТНПУ імені В. Гнатюка Олена Гузар.

Бізнес-тренінг у центрі лідерства – це навчальний формат для розвитку підприємницьких навичок у студентів від естонської школи бізнесу. Мета тренінгу полягала у формуванні вмінь студентів виявляти ідеї для бізнесу, перетворювати їх на бізнес-модель й презентувати її.

Під час тренінгу панувала творча атмосфера, студенти мали можливість співпрацювати у команді, покращити свої EntreComp, проявити наполегливість та мотивацію для досягнення результату за короткий час. На завершення кожна команда виступила з хвилинним пітчем власної бізнес-моделі та отримала сертифікати про проходження тренінгу від естонської школи бізнесу.