Вебінар зі створення проєктів для Нової української школи

19 квітня 2024

На фізико- математичному факультеті відбувся вебінар на тему «Створення проєктів НУШ з використанням цифрових інструментів» (організатори – Галина Шмигер, Надія Балик, Ярослав Василенко). Учасники вебінару – учителі інформатики Тернопільської, Львівської та Івано-Франківської областей.

Основні напрями роботи вебінару:

• інтегроване навчання – зміна сенсу освіти
  • організаційні та науково-методичні умови створення навчальних проєктів;
  • особливості реалізаціїї STEM-проєктів для НУШ.

Під час вебінару учителі продемонстрували конкретні приклади створених ними інтегрованих навчальних проєктів для учнів молодших та середніх класів. У цих проєктах передбачено формування в учнів ключових компетентностей, наскрізних умінь та ціннісних орієнтирів, що записані у Державних стандартах початкової та базової середньої освіти.

Під час обговорення науково-методичних умов створення навчальних проєктів учасниками вебінару було підведено підсумок, що застосування цифрових технологій та інноваційної педагогіки в навчальному процесі є діяльним інструментом забезпечення успіху Нової української школи.

Учасники вебінару зі створення проєктів для НУШ

Приклад роботи учнівських груп у інтегрованому проєкті

Робота над дослідженням у STEM-проєкті для учнів 7 класу «Інтернет речей»

Застосування цифрових технологій у проєктній діяльності