Новини літа

18 квітня 2024

Після іспитів та випускного фізмат майже зовсім спорожнів. Але життя не зупинилося.

Кафедра математичного аналізу прийняла у свої лави цьогорічну випускинцю Надію Дерев’янко, котра уже провела свої перші пари для студентів не тільки рідного фізмату, а й хіміко-біологічного факультету.

Активним і насиченим виявилось літо для працівників кафедри математики та методики її викладання. Для десятикласників видано підручник з алгебри та початків аналізу, авторами якого стали Кравчук Василь Ростиславович та Підручна Марія Василівна. А підручник для 10 класу з геометрії Василя Олександровича Тадеєва переміг у міністерському конкурсі.

Інша випускниця нашого факультету - Оксана Головецька - стала лаборанткою кафедри інформатики та методики її викладання. Оксана вже освюється  в аудиторії 417. В планах кафедри також розвиток фізматівської інформаційної інфраструктури.

Працівники кафедри фізики та методики її викладання приділили літо не тільки відпочинку, а й методичній роботі з вчителями області. Троє працівників кафедри були також залучені до роботи у приймальній комісії і першими познайомилися з нашими першокурсниками.

Мабуть, не погрішимо проти істини, якщо скажемо, що для першокурсників подією року став вступ, але для інформатиків конкуренцію можуть скласти теплі вітання, котрі, надіємось, не тільки стануть доброю традицією кафедри інформатики, а й поширяться на інших представників фізматівської родини.

Третьокурсники повернулися не тільки з відпочинку, а й з практики у літніх оздоровчих закладах.

П’ятий курс радий повернутися до навчання в складі 4 груп спеціалістів і 3 - магістерських.

Чимало фізматівців цього літньо-осіннього сезону створили сім’ї. Запитуйте і вітайте!