Інноваційні шляхи розвитку STEM-освіти у педагогічному університеті

16 квітня 2024

Викладачі кафедри інформатики (Н. Балик, С. Мартинюк, О. Барна, Г. Шмигер, Я. Василенко) взяли участь у серії міжнародних Інтернет-конференцій та семінарів з проблематики розвитку STEM-освіти у вищій та середній школі.
     Під час роботи відбувалися наукові дискусії, обговорення, «мозкові штурми», опитування, анкетування. Науковці кожної країни розповіли про свої надбання в галузі модернізації вищої освіти.
     Завідувач кафедри інформатики Надія Балик поділилася досвідом організації підготовки фахівців у галузі STEM на фізико-математичному факультеті. Зокрема, було зроблено акцент на таких інноваціях:
        - студентських STEM-проектах;
        - неформальному навчанні вчителів, студентів, учнів;
        - створенні бази кращих практик у галузі STEM.
     Спільно з науковцями з Польщі, Словаччини, Грузії та України визначено тренди впровадження сучасної STEM-освіти та напрями подальшої співпраці у цій галузі.