Освіта для дорослих

24 квітня 2024

30.09.2015 р. доцент кафедри інформатики та методики її викладання Барна О.В. брала участь у роботі Всеукраїнського науково-практичного семінару «Неформальна освіта для дорослих: Хмарні сервіси в освіті як дієвий інструмент для підготовки якісного педагога», який був організований інститутом інформаційних технологій і засобів освіти та Державною науковою установою «Інститут модернізації змісту освіти».

Доповідь на тему «Формування навичок soft skills у педагогів засобами хмарних технологій», з якою виступила Ольга Василівна, окреслила методичні підходи та інструменти для формування зазначених навичок на прикладі тренінгів, що проводиться кафедрою та міжнародним тренінговим центром «Освітня інноватика» для освітян.