Міжнародний проект «Міксіке в Україні»

24 квітня 2024

На фізико-математичному факультеті розпочав роботу міжнародний проект «Міксіке в Україні». Координатором проекту серед вищих навчальних закладів України в категорії учасників «Дорослі» є кафедра інформатики та методики її викладання (зав. каф. доц. Н. Р. Балик, координатори — доц. О. В. Барна, доц. Г. Р. Генсерук). Студенти 4 курсу братимуть участь у змаганнях з усного рахунку «Прагліміне». Участь у проекті такого ґатунку має на меті не тільки пропагування STEM-освіти в Україні, підвищення обчислювальних навичок студентів, а й їх підготовку до створення власних он-лайн матеріалів, упровадження технологій електронного навчання, формування професійних компетентностей майбутніх педагогів.
До проекту мажуть долучитись студенти інших спеціальностей.
Для участі у проекті необхідно заповнити форму реєстрації (серед навчальних закладів слід вибрати Тернопільський національний педагогічний університет ім. В. Гнатюка).
Он-лайн реєстрація: http://www.lviv.miksike.net/#sign-up