Успіх – у твоїх руках

19 квітня 2024

Відповідаючи на глобальні виклики цифрової революції та ключові наукові і технологічні тенденції, STEM-освіта (наука, технології, інженерія і математика) є одним з пріоритетних напрямів розвитку усіх країн світу. У зв’язку із цим на фізико-математичному факультеті Тернопільського національного педагогічного університету за ініціативи кафедри інформатики та методики її викладання почав працювати STEM-центр "Цифрові ерудити".

25 листопада  STEM-центр "Цифрові ерудити" продовжує свою роботу. В рамках ініціатив щодо підвищення математичної освіти школярів, як запоруки успішного оволодіння ІТ спеціальностями, до участі у роботі центру запрошуються учні  11 класів, які своє майбутнє пов'язують з інформатикою, програмуванням, комп’ютерним моделюванням.

Організатори планують проведення наукової тусовки "Успіх – у твоїх руках". У програмі:

•  онлайн-інструменти для підготовки до ЗНО з математики;
  • секрети високих результатів з математики від студентів фізико-математичного факультету;
  • особливості ЗНО з математики 2016;
  • презентація STEM-ініціатив кафедри інформатики та методики її викладання.

Захід відбудеться о 16.00 за адресою: вул. Винниченка, 10, фізико-математичний факультет.