На фізико-математичному факультеті – третій етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики

18 квітня 2024

30-31 січня 2016 року відбувся третій етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики. До складу організаційного комітету та журі були залучені викладачі та інженери кафедри інформатики та методики її викладання Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Вперше до проведення першого та другого турів олімпіади було залучено дистанційну платформу підтримки проведення змагань, яка підтримує мови програмування FreePascal, C++, Python. Учасники за персональним паролем мали змогу завантажити складений ними програмний код розв’язування завдання та одразу перевірити його правильність.

Після завершення першого туру олімпіади викладачі кафедри організували роботу майстер-класу для учасників олімпіади та керівників команд з питань олімпіадного програмування.