Університет — громаді Тернопілля

01 травня 2024

У рамках Програми «Дні Української Хартії вільної людини в громадах Тернопільщини» викладачі кафедри інформатики у лютому 2016 року провели тренінг, у якому взяли участь магістранти ТНПУ імені Володимира Гнатюка.
     Учасники тренінгу отримали новий погляд на сферу громадських освітніх проектів на Тернопіллі, нові знання для розвитку своїх проектів через використання ІКТ-технологій, отримали навички підготовки успішного проекту, пройшли усі етапи планування – від ідеї до цифрових ресурсів, дізналися про секрети успішних проектів, такі як «дерево рішень», логічна матриця, «хмара тегів», інфографіка.
     Партнерами цьогорічного конкурсу інноваційних проектів вже вкотре є громадська організація «ГУРТОМ!» в особі виконавчого директора — Ігоря Ковалика та виконавчого директора МО «Гармонія-М» — Дмитра Вакуленка. Проект закінчився конкурсом магістерських робіт (проектів) «Зроби своє місто кращим» за тематикою Хартії вільної людини (близько 120 проектів).