ТНПУ імені Володимира Гнатюка — учасник світової мережі з проведення міжнародної олімпіади ACM-ICPC 2016

20 квітня 2024

Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка (кафедра інформатики і методики її викладання) згідно наказу Міністерства освіти і науки України став базовим університетом для проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування ACM-ICPC 2016 у Південно-Західному регіоні (Тернопільська, Хмельницька, Вінницька, Чернівецька області).

16 квітня у Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя відбувся I етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування.

На цьому етапі олімпіади взяли участь 5 команд з фізико-математичного факультету (тренер — Струк Оксана Олегівна), дві з яких увійшли в п’ятірку кращих, зайнявши відповідно 3 і 4 місця із понад 50 команд вищих навчальних закладів міста Тернополя та області.

Команда TNPU_StackOverflow у складі Барни Василя, Мельника Артема, Новосада Олександра посіла почесне ІІІ місце, а команда TNPU_StackTrace у складі Баланика Богдана, Кручака Богдана і Попіва Юрія з відривом усього у кілька балів стала четвертою. Саме ці дві команди захищатимуть честь регіону на ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування.