Інтеграція фізики й інформатики через STEM-проекти

18 травня 2024

16 травня 2018 року в рамках роботи STEM-центру фізико-математичного факультету Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка відбувся науково-практичний семінар з вчителями освітніх закладів Підволочиської об’єднаної територіальної громади з питань запровадження STEM-освіти.

У роботі семінару відбулася дискусія з питань удосконалення концепції педагогічної освіти, використання інноваційних STEM-підходів до викладання природничо-наукових дисциплін.

Під керівництвом викладачів кафедри Барни О. В., Мартинюка С. В., Генсерук Г. Р., Скасків Г. М. розпочато створення навчально-дослідницьких проектів на базі апаратної обчислювальної платформи для конструювання Arduino та 3D-моделювання. Проекти передбачають реалізацію компетентісного підходу в освітньому процесі та застосування інтегрованого навчання на уроках фізики та інформатики.

Учасники науково-практичного семінару

Доцент Барна О. В. знайомить із інструментами платформи Arduino