Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка — учасник Комітету з цифрових технологій в освіті при Міністерстві освіти і науки України.

11 травня 2024

Університет в комітеті згідно списку, затвердженого МОН, представляє доцент кафедри інформатики та методики її навчання Барна О.В. Важливо, що в роботі такої експертної структури при Міністерстві освіти та науки є не тільки представники найбільших ІТ компаній України, а й науковці, які безпосередньо беруть участь у практичній підготовці майбутніх педагогів та мають змогу активно співпрацювати із стейкхолдерами.

Днями в м. Києві відбулось перше зібрання  Комітету, на якому були розглянуті установчі питання, а також  проблеми  забезпечення шкіл доступом до широкосмугового Інтернету, підготовка сучасного навчального контенту і кваліфікація вчителів інформатики. Від МОН взяли участь Ганна Новосад, Олександр Сич, Анастасія Софієнко, Іжик Валерія, Богдан Кудренко, Михайло Грищенко, Ніна Іларіонова, державний експерт з питань міжнародної діяльності Держагентства з питань електронного урядування Андрій Набок.

Голова Комітету з цифрових технологій в освіті Тетяна Нанаєва

Учасники Комітету з цифрових технологій в освіті  під час робочої дискусії