Студенти спеціальності «Інформатика» ТНПУ ім. В. Гнатюка створюють серію 3D-моделей замків Тернопільщини

12 травня 2024

Не пропустіть шанс стати успішними в ІТ-професіях і можливість брати участь в цікавих ІТ-проектах.
Викладачі кафедри інформатики та методики її навчання разом зі студентами спеціальності «Інформатика» ТНПУ ім. В. Гнатюка реалізовують масштабний проект «Друге життя замків Тернопільщини», який виконується на базі STEM-центру спільно із Тернопільською обласною державною адміністрацією та національним заповідником «Замки Тернопілля».
Унікальність проекту полягає у цифровій реконструкції старовинних замків і фортець згуртованою командою ІТ-фахівців з метою максимально реалістичного їх моделювання.
Долучайтеся до нашої успішної команди.Чекаємо абітурієнтів на спеціальність «Інформатика» Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.
А Ви з нами?

Кременецький замок