Відбулося відкриття студентської олімпіади АСМ-ICPC (¼ фіналу) Південно-Західного регіону

05 травня 2024

В актовій залі Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка відбулося відкриття ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування АСМ-ICPC 2018 у Південно-Західному регіоні.

Команди регіону радо привітали: ректор Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка —  Буяк Богдан Богданович; депутат Верховної ради України  —  Барна Олег Степанович; заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради —  Бицюра Леонід Олексійович; проректор з наукової роботи та міжнародного співробітництва — Фальфушинська Галина Іванівна; декан фізико-математичного факультету  — Громяк Мирон Іванович; представник тернопільського ІТ-кластеру, менеджер проектів фірми  Project Manager at Eleks — Денис Анатолій; менеджер з маркетингу фірми Future Processing  —  Дзюда Руслан; завідувач кафедрою інформатики та методики її навчання —  Балик Надія Романівна та спонсори олімпіади.

Учасникам команд було вручено сертифікати учасників із пам’ятними сувенірами. Їм побажали успіхів та наснаги у боротьбі за право участі у ІІI етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування АСМ-ICPC 2018 (1/2 фіналу). Олімпіада проводиться згідно правил чемпіонату світу з програмування серед студентських та учнівських команд під егідою Association for Computing Machinery.

Спонсорську допомогу надали: ELEKS Ternopil, Видавництво "Підручники і посібники", Oleg Barna, Goodahead Ltd., Wise Engineering, Future Processing, Ternopil IT Cluster Community, MagneticOne Academy, Тернопільська обласна державна адміністрація (Ігор Чорний), Ваша Друкарня, Tracker Software Products, Центр Науки Тернополя.