Використання ІД Smart Board на уроках математики

17 березня на фізико-математичному факультеті ТНПУ ім. В. Гнатюка відбувся методичний семінар «Використання інтерактивної дошки Smart Board на уроках математики» за участю слухачів курсів підвищення кваліфікації Тернопільського ОКІППО.

У теоретичній частині семінару були висвітлені і практично продемонстровані основні функціональні можливості сенсорної дошки.

У практичній частині були представлені фрагменти уроків математики з використанням ІД, акцентовано її значні переваги над звичайною та маркерною дошками.

У роботі семінару взяли участь: декан фізико-математичного факультету Громяк М. І., завідуючий кафедри математики та методики її викладання Підручна М. В., методист Тернопільського ОКІППО Пришляк І. М.

Семінар підготували магістранти математики Головецька О., Дерев’янко Н., Дробчук С., Крутиголова О. та студентки IV курсу Бойчук М. і Крупа Л. під керівництвом викладача кафедри математики та методики її викладання Возної М. С.

Слухачі відзначили актуальність висвітленої теми та ґрунтовну підготовку організаторів.