І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з інформатики

21 травня 2024

10 лютого 2011 року на фізико-математичному факультеті кафедрою інформатики та методики її викладання було проведено І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з інформатики. Участь в олімпіаді брали студенти ІІ–V курсів та магістранти всіх спеціальностей. Учасникам було запропоновано 4 завдання різного рівня складності. Після тестової перевірки розв’язків завдань журі, до складу якого входили й студенти, визначило переможців:
І місце — Пацерковський Дмитро (ПМ–44)
ІІ місце — Дітчук Роман, Вансач Ігор (МПМ)
ІІІ місце — Федачківський Віталій (Ф–31).
За результатами проведення олімпіади буде сформована команда, яка захищатиме честь університету на ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з інформатики, яка пройде у травні 2011 року в Харкові.
Кафедра інформатики вітає переможців та учасників ІІ етапу олімпіади, бажає їм і надалі досягати поставлених цілей.

olimp2011.jpg