Чемпіонат фізмату з Counter Strike

Під час тижня кафедри інформатики, у вівторок 8 листопада

відбудеться чемпіонат фізмату з Counter Strike

alt

Для участі в чемпіонаті потрібно зібрати команду з студентів свого курсу і зареєструвати її. Реєстрацію команд проводять Паламарчук Олександр (І-54) і Андреєв Віталій (І-54). Після реєстрацї всіх команд методом жеребкування будуть визначені суперники кожної команди і складено графік ігор.

Ігри будуть проходити в аудиторіях 403 та 417. Записуватимуться "демки" всіх ігор (найкращі моменти будуть опубліковані на сайті фізмату).

Також, можливо, введеться система бонусів перед початком раунду. Бонуси будуть тягнутися по бажанню і будуть як позитивні так і негативні.

Зареєструвати команди потрібно до 7 листопада включно.

Реєстраційні заявки присилати на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Зразок заявки:

Кому: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.,Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Тема: Чемпіонат по CS

Назва команди:

Група:

Капітан:

Гравець1:

Гравець2:

Гравець3:

Гравець4:

Правила чемпіонату:

Основні:

• Склад команди -- 5 чоловік.
  • Назва і ніки гравців команди повинні бути цензурними.
  • Кількість раундів на карту 30, по 15 за кожну сторону (у випадку обмеження в часі кількість рауднів може бути зменшена до 18).
  • Якщо після "основного часу" рахунок рівний, то команди грають 6 додаткових раундів (по три за сторону) з стартовими грошима $10000.
  • Раунд триває 1.45 хв.
  • Карти чемпіонату -- de_inferno, de_dust2, de_nuke, de_train, fy_iceworld (замість de_tuscan).

Додаткові:

• Тільки капітан команди може писати повідомлення доступні обом командам ("say:"), інші учасники команди можуть використовувати лише "say_team:".
  • Використовуються лише стандартні моделі гравців.
  • Забороняється використання чітів, багів гри чи карти (silent plant, silent run та інші).
  • Гравцю, який вважається мертвим, забороняється торкатись клавіатури до початку наступного раунду.
  • Забороняється встановлювати команду "Duck" (присісти) на коліщатко миші.

Відомості про зареєстровані команди і їхній склад ви зможете переглянути тут:

Назва команди(група) Капітан Гравець 1 Гравець 2 Гравець 3 Гравець 4
1. Smoorfs (24)
Кімакович В. Зоренний М.
Ружило В. Дякович Т. Бельський П.
2. Legion (22,23,21)
Лобур І. Пасічник О.
Бобрик В. Антонюк Ю. Лобур Ю.
3. InFor (викладачі)
Вельгач А.В. Манзюк В.І.
Лашта А.П. Панчак І.М. Голодюк О.І.
4. I.M.B.A.(54,51)
Паламарчук О. Андреєв В.
Пацерковський Д. Мисько О. Горобець Р.
5. Crazy Bullet(34)
Панчак А. Шафран Р.
Ващак В. Рудик А. Скраль Р.
6. XXX(32,33)
Писків Р. Тустановський О.
Наконечний Д. Ящук О. Попович С.
7. Extrimals(11,13,14)
Волощакевич
В.
Цинайко В.
Назарук М. Новосад О. Морозов Ю.
8. heuristique (14)
Савків Р. Смовж О.
Барна В. Кондратишин
М.
Мартинович А.

Детальніше правила будуть обговорені перед початком чемпіонату.

(Паламарчука Олександра і Андреєва Віталія можна знайти в 406 аудиторії на 3,4 парі з понеділка по середу =). Проханя приходити з власними навушниками!!! )