Фізматівці, єднайтеся!!!

Уже пройшов не один рік з того часу, як ти закінчив наш факультет. Фізматівській родині цікаво, як склалась твоя доля після закінчення навчання. Просимо за допомогою невеликого відеоролика (до 10 хвилин) поділитися  спогадами про твої роки навчання, розповісти про кар’єру, сім’ю, дозвілля, а також висловити свої побажання теперішнім студентам, викладачам, факультету вцілому. Раді будемо і твоїм подарункам факультету.
Шукаємо спонсорів для проведення 30-го Дня факультету і будемо щиро вдячні за розуміння та допомогу.
Під час святкування Дня фізмату проводитиметься презентація проекту «Успішний фізматівець». Пропонуємо й тобі долучитися до цього проекту. Зі сцени актової зали ти зможеш поділитися своїми успіхами, дати поради фізматівцям усіх років, порадіти за успіхи інших.
Контактний телефон — 53-36-12.

Do_uvagy_vypusknykiv_2.jpg