Емоції фізмату

До дня фізмату планується проведення фотовиставки на тему «Емоції фізмату». Чорно-білі фотографії... На них видно все: і те, що зовні і те, що ховається десь глибоко всередині. У тому й весь пафос - у їхній правдивості.

Очі - найважливіші у спілкуванні, в них можна побачити - радість, сум, цікавість, любов, упевненість, страждання... У них можна втопитись, блукати, тішитись, плакати, переживати, дивуватись... Запрошуємо усіх фізматівців до створення колективного фотополотна «Емоції фізмату», складеного з окремих пазлів-фотографій студентів, викладачів, працівників (нас усіх – біля 400 чоловік). Фотографії повинні бути чорно-білими, розмір 12*12 см.
Життя – ніщо без свого сенсу! Віднайдіть цей сенс для себе і поділіться ним з іншими.
11.jpg13.jpg12.jpg10.jpg