Задай запитання викладачу

Завджи хотіли запитати про щось в улюбленого викладача, але було якось незручно?
Вихід є!
До дня факультету проводиться акція "запитання викладачу".
Згадуйте свої запитання та присилайте їх нам. А ми на їх основі організуємо викладачам інтерв’ю, які будуть представленні на дні факультету. Анонімність авторів запитань гарантуємо :)
Запитання приймаються до 11 квітня:
у письмовому варіанті, якщо зловите когось із групи мІн. (Майте на увазі, що нецензурщини чи дурниць ніхто ні в кого не питатиме).

Запрошуємо до співпраці, не соромтесь.                                                                                                                           Група мІн