Інноваційний семінар-тренінг для вчителів інформатики

12 травня 2024

Осінні канікули для учителів інформатики Тернопільського району розпочалися семінаром-тренінгом «Використання мобільних та ігрових технологій у навчальному процесі середньої школи», який провели викладачі кафедри інформатики та методики її викладання. Мета семінару – допомогти учителям поліпшити якість використання сучасних освітніх технологій у навчально-виховному процесі своїх навчальних закладів.

На відміну від традиційного семінару, де учасники переглядають презентації, учителі залучалися до обговорення, практичних занять. Акцент був зроблений на активній взаємодії учасників між собою. На семінарі учителі об’єднувалися в команди, які працювали спільно для вирішення завдань веб-квесту з використанням QR-кодів.

Семінар-тренінг надав методичну підтримку для розвитку навичок використання ігрових та мобільних технологій у процесі навчання інформатики у середній школі.