Підписано угоду з ДВТШ (Польща) та ТНПУ імені В. Гнатюка в галузі підготовки ІТ-фахівців

12 травня 2024

19 грудня 2013 року фізико-математичний факультет Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка відвідала делегація науковців з Нового Сонча (Польща). Під час візиту польської делегації були обговорені питання співпраці між Державною Вищою Технічною Школою та нашим університетом в галузі підготовки ІТ-фахівців.
Відбулася зустріч викладачів кафедри інформатики та методики її викладання і студентів з директором Технічного інституту, професором Алексанром Мареком, професором, доктором технічних наук Миколою Карпінським.

«Трансформація сучасної вищої освіти є глобальним питанням, що потребує міжнародного партнерства серед держав, освітян, науковців», — зазначив Микола Карпінський. Згідно з підписаною угодою кафедра інформатики та методики її викладання матиме можливість співпрацювати із ДВТШ в галузі наукових досліджень, спільної участі в дослідницьких програмах, обміну освітніми програмами, охоплення студентів, аспірантів і докторантів науковим керівництвом і консультуванням тощо.