Співпраця з польськими науковцями

09 травня 2024

3 червня 2014 року на кафедрі інформатики і методики її викладання відбувся міжнародний семінар у рамках роботи спільної науково-дослідної лабораторії «Комп’ютерні методи структурування лексичної семантики», у роботі якої беруть участь викладачі кафедрі інформатики і методики її викладання фізико-математичного факультету Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка та науковці з університету Бєльсько-Бяла. На семінарі виступив з доповіддю «Структурування лексичної семантики» професор університету в м. Бєльсько-Бяла М. С. Лабащук.

За результатами семінару укладено цілий ряд домовленостей про подальшу міжнародну співпрацю між навчальними закладами України, Польщі, Чехії та Словенії.